ГОЛОВНА

АЛЬФА ФІЛЬМ

КІНОЗАЛ

ФОТОХРОНІКИ

НОВИНИ

ПОСЛУГИ

АВТОРСЬКА
СТОРІНКА

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

                       

 

Ужгород - місто, яке зачаровує, вдохновляє та нагадує про величчя невичерпного джерела любові. Створюючи фільм про це місто, ми пройнялись цим джерелом.

"Унгварський Ужгород" - фільм, який ви скоро побачите в рамках проекту "Велика невідома Україна".

Одесу сміливо можна назвати казачим містом. Саме вони - запорожські казаки первісно були основним по кількості населенням міста, а перший флот складався з казацьких чайок.

Восени 2012 року творча лабораторія "Альфа Фільм" в рамках проекту "Велика невідома Україна" приступила до створення фільму про славетних Чорноморських казаків. Саме вони продовжують та примножують славетні традиції Запорожських казаків.

Трейлер нового фільму Станіслава Крижевського — 
"Незабуті Богом забутих Богів"

Хто ми?

Якого племені тече в наших жилах кров?

Ви хочете знати?

А навіщо?

Колись нас було мало на схилах Чорногори... Навколо густий ліс... Ми росли, розвивались, міцнішали...Ми навчились виживати, вбираючи найкраще від природи. У вірі створені наші традиції та кожна мить життя. Ми Українські Гуцули!

Незабуті Богом забутих Богів!

ДЕТАЛЬНІШЕ...  

Фільм "Українські Карпати" на Берлінському ITB – 2011

Фільм "Українські Карпати" Станіслава Крижевського був запрошений на всесвітню біржу-виставку ITB-2011. У розділі "Українські Карпати" він знайомив відвідувачів з мальовничою природою Карпат, традиціями та звичаями Гуцулів, мистецтвом майстрів та місцями активного відпочинку.

ДЕТАЛЬНІШЕ...

1    2